Vítá Vás tým nabitý energií
ZKUSTE SI HRU NA HASIČE !!!!! DOBRÝ TRÉNINK !!!

http://clients.wmteam.de/draeger/firefighter_en/

http://www.svet-piva.cz/pivni-hry/kozel-hasicem.php

 

 

Hasič přijde do zbrojnice, dá si kávu a řekne ostatním kolegům : "pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad !!"

Hoří dům, přijedou hasiči a natáhnou plachtu. Skáče dědek, lidé tleskají, skáče žena, lidé tleskají, skáče cikán, hasiči uhnou s plachtou. A zdola se ozve: Proč nám házíte spálený?

Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"

V nemocnici hoří. Hasič vběhne na jednotku intenzivní péče, podívá se na pacienty, všichni na přístrojích, a zakřičí. ,"Pořádně se nadechněte, musíme vypnout proud."

Malý Pepíček říká matce, která soustředěně čte knihu: "Mamííí, hoří lampa!" "Lampa nehoří, ale svítí!" odvětí a spokojeně čte dál. Po chvíli Pepíček pokračuje: "Mamííí, už svítí i záclony!"

Hlášení velitele hasičů: Akce skončila úspěšně, neuhořela žádná kráva. Deset se jich utopilo...

Chlápek se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla jako dobrovolník k hasičům. kamarád se diví: "Hele, ale to se s ni my musí i sprchovat, převlékat a všechno, ne?" "No to jo" "A to na to nepřijdou?" "Přijdou… ale myslíš, že to někdo řekne?"

Hasiči založili kapelu. Na první zkoušce se kapelník táže:"Jak se liší housle od klavíru?" - Klavír déle hoří odpoví hasič.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1253 | 26%)
Ne (1089 | 22%)
Jsou prostě pecka ! (475 | 10%)
Jděte někam :-D (472 | 10%)
editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one