Vítá Vás tým nabitý energií

Sezona 2013

Termíny ZČHL 2013
18.5. - Horní Lukavice
19.5. - Seč

1.6. - Nekmíř
2.6. - Bučí

15.6. - Štichovice
16.6. - Krašovice

29.6. - Bolkov
30.6. - Mochtín

13.7. - Štěnovický Borek

3.8. - Horní Hradiště
4.8. - Poděvousy

17.8. - Mokrouše
18.8. - Chrást

7.9. - Bezděkov pod Třemšínem
Trénink č. 2
Členové SDH Bolkov mají za sebou další dvě tréninkové dávky v rámci přípravy na nadcházející sezónu Západočeské hasičské ligy. Počasí se od prvního tréninku umoudřilo, terén vytvrdnul, tráva se posekala, a proto vše nahrávalo rychlým časům.

Mužstvo absolvovalo vždy 4 kompletní útoky na 3B, poté následovaly rozběhy od rozdělovače směrem k terčům. Zatím však nelze mluvit o skvělých časech, většinou se nějaký ten "výkon" blýskne pouze na jednom ze dvou proudů, což, jak jistě všichni víte, pranic neznamená. Proudaři se sice stále nemohou "sejít", avšak sebevědomí jim roste každým úspěšným trefením sklopky pod 18 vteřin. A to, přátelé, k vidění rozhodně je!

Za zmínku tedy stojí několik sedmnáctkových časů na LP, na PP zatím jen jeden, ale zlepšení jistě přijde. Mimoto se zaváhání ne vždy vyvarují béčkař i rozdělovač, na savicích někdy také dojde k pochybení. Je to tedy pouze o vychytání drobných chyb, což na konci dubna není nic neobvyklého. Sezóna je teprve na počátku, času do prvních velkých závodů v Horní Lukavici je dostatek, a proto nezbývá než doufat v lepší výkony celého týmu.

Sepsal: Radní Kerek
Trénink č. 1
Ve čtvrtek 11. dubna 2013 se naplno rozběhla příprava na sezónu 2013. Členové hlavního týmu SDH (Blue Angels) Bolkov se sešli v kompletním, novém složení. Nikdo nechyběl. Na prvním tréninku po téměř půlročním "odpočinku" nikdo nemůže očekávat, ani v těch nejbláznivějších snech, kdovíjaké výsledky, přesto bylo k vidění leccos zajímavého.

V ještě relativně chladném počasí, na vyměklém terénu, který by však rychlým časům snad i přál, a za neustálého silného větru zvládl tým 4 útoky na 3B. Za zmínku stojí určitě jedna krásná sedmnáctka na LP při druhém útoku, poté byly rozběhy až příliš poznamenány jistou nenatrénovaností, chybami jednotlivců a rozmary počasí.

Je však začátek sezóny, všichni si opět na své "náčiní" zvykají, brzy by mělo být vidět značné zlepšení.

Těšíme se :-).

(informoval: pan Rada Kerekeš)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (1253 | 26%)
Ne (1089 | 22%)
Jsou prostě pecka ! (475 | 10%)
Jděte někam :-D (472 | 10%)
editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one